• JUŻ SAMORZĄD WYBRANY MAMY, WIĘC DZIAŁAĆ ZACZYNAMY!

Do wyborów stanęło 15 kandydatów. Byli to uczniowie klas 4 – 7: Michalina Baczyńska, Hubert Cybulski, Ola Szyca , Martyna Wiese ,Helena Czosnowska, Krystyna Tetzlaff, Jan Wrzeszcz, Martyna Gruszecka, Mikołaj Walkowiak, Adam Przytuła, Antoni Kołodziejczyk, Wiktoria Jabkowska-Polak, Lena Proń, Natalia Wyrwińska i Karina Konowałek.

Zarząd Samorządu Szkolnego wybierają wszyscy uczniowie szkoły w wyborach równych, tajnych i bezpośrednich. Komisja Rewizyjna podliczyła już Wasze głosy.

Oto wyniki:

W skład Zarządu Samorządu Szkolnego wchodzą:

1) przewodniczący - Adam Przytuła

2) zastępca przewodniczącego - Antoni Kołodziejczyk

3) członkowie Zarządu - pozostali kandydaci.

Przypominamy! Kadencja Zarządu Samorządu Szkolnego trwa rok od wyborów do ogłoszenia wyników kolejnych wyborów. Członkowie Zarządu mają za zadanie:

1. swoją postawą godnie reprezentować społeczność uczniowską,

2. reprezentować interesy uczniów,

3. współorganizować życie kulturalne szkoły

4. włączać się w akcje charytatywne organizowane w szkole i zachęcać do udziału innych uczniów,

5. pomagać w rozwijaniu zainteresowań społeczności uczniowskiej,

6. dbać o dobre postrzeganie szkoły i reprezentować jej interesy w środowisku lokalnym.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy całemu Zarządowi wytrwałości oraz sukcesów
          w działaniach.