• Pracownicy szkoły

    • Dyrekcja szkoły:

      Małgorzata Mendyk – dyrektor szkoły

      Joanna Schulz – wicedyrektor szkoły

      ______________________      • • • • •      ____________________

      Nauczyciele nauczania wczesnoszkolnego

      Joanna Zawisza

      Krzysztof Tyranowicz

      Bernadeta Jaskólska

      Julita Wiebskowska

      Halina Grajczak

      Anita Ślawska

      ______________________      • • • • •      ____________________

      Nauczyciele języka polskiego

      Anna Mazurek

      Ewa Skrzypa

      Barbara Wenzka

      Katarzyna Królak

      Anna Krzywińska - Dolla

      ______________________      • • • • •      ____________________

      Nauczyciele matematyki

      Marcin Misztal

      Anna Budnik

      Piotr Mańkowski

      Beata Misztal

      Krystyna Wiese

      ______________________      • • • • •      ____________________

      Nauczyciele języków obcych

      Małgorzata Lubina

      Danuta Wegner – Górzewska

      Barbara Sudoł – Nowak

      Małgorzata Majerska

      Paulina Gola

      ______________________      • • • • •      ____________________

      Nauczyciele historii

      Aleksandra Budnik- Brzeska

      Magda Stachyra

      ______________________      • • • • •      ____________________

      Nauczyciele biologii, geografii, chemii, fizyki

      Joanna Schulz

      Hanna Urban

      Izabela Zawadzka

      Bożena Zawadzka

      Marcin Misztal

      Dariusz Nawrocki

      ______________________      • • • • •      ____________________

      Nauczyciele plastyki, muzyki

      Julita Wiebskowska

      Tomasz Mendyk

      ______________________      • • • • •      ____________________

      Nauczyciele informatyki, techniki

      Mirosław Kozak

      Danuta Wegner – Górzewska

      ______________________      • • • • •      ____________________

      Nauczyciele wychowania – fizycznego

      Mariusz Ziatyk

      Mirosław Głyżewski

      Anna Reczulska

      Marta Piotrów

      ______________________      • • • • •      ____________________

      Nauczyciele religii

      Krystyna Wiese

      Agnieszka Jaguś

      Nauczyciele świetlicy

      Barbara Foch

      Adrianna Dąbrowska – Białas

      ______________________      • • • • •      ____________________

      Nauczyciel biblioteki

      Alicja Wincaszek

      ______________________      • • • • •      ____________________

      Pedagog szkolny

      Danuta Gortat

      Ewa Skrzypa

      ______________________      • • • • •      ____________________

      Psycholog szkolny

      Katarzyna Boryczka

      ______________________      • • • • •      ____________________

      Administracja szkolna

      Jadwiga Łukaszuk – główna księgowa


      Aleksandra Sokołowska – sekretarz szkoły

      Anna Wójcicka – kadrowa

      ______________________      • • • • •      ____________________

      Obsługa

      Katarzyna Nyka – intendentka

      Danuta Olejniczak – szefowa kuchni

      Ewa Furman

      Bożena Zonek

      Krystyna Rembecka

      Stefania Jankowska

      Marek Komorowski