• Klasa na medal

• Z dumą informujemy, że najwyższa średnia klasy w tym semestrze wyniosła 5,37.

Uzyskała ją  klasa

czwarta "a".

Wszystkim uczniom tej klasy, którzy ciężko pracowali na ten wynik, GRATULUJEMY.

• Uczniowie na medal

• Przez cały rok szkolny nasi uczniowie wkładają dużo wysiłku, aby zdobyć najwyższe oceny w nauce i zachowaniu. Z wielką dumą prezentujemy wyniki najlepszych z nich.

Oto nasi

UCZNIOWIE NA MEDAL.

• MATEMATYKA DLA SMYKA

• W naszej szkole od października 2020r. odbywa się kółko matematyczne "MATEMATYKA DLA SMYKA". Biorą w nim udział uzdolnieni matematycznie uczniowie klas drugich i trzecich. Zajęcia realizowane są z funduszy projektowych, które otrzymaliśmy od Fundacji mBanku. Realizowane są na nich treści rozwijające zainteresowania i zdolności matematyczne, w odniesieniu do praktyki i życia codziennego. Stosowane są różne formy i metody pracy. Zajęcia prowadzone są przez panie: Halinę Grajczak i Anitę Ślawską.