• Cyfrowa Jedynka

     • Jedynka  otrzymała tablety  z Projektu Samorządu Województwa Wielkopolskiego ,,Cyfrowa Szkoła Wielkopolska@2020" realizowanego przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu. Będą one dużym wsparciem w kształceniu kompetencji informatycznych naszych podopiecznych.

     • Pomoc psychologiczno - pedagogiczna


     • Obecna  sytuacja epidemiologiczna spowodowana COVID-19  stawia przed nami wszystkimi nowe wyzwania. Nowa rzeczywistość szkolna może być trudnym wyzwaniem dla niektórych osób.

      Pamiętajcie,  jeśli  będziecie potrzebowali naszej pomocy, możecie za pomocą dziennika Librus– zakładka wiadomość -  albo swoich rodziców czy wychowawców umówić się z nami na spotkanie w szkole w gabinecie. Wolicie telefonicznie albo przez Microsoft Teams, nie widzimy problemu, napiszcie do nas, umówimy się na rozmowę.

      Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 12.00.

      Możecie też  korzystać z pomocy Powiatowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Złotowie, z którą współpracuje nasza szkoła.

      Dane kontaktowe do poradni:  telefon –(067) 263 21 03 lub 500 817 785

       e-mail: pppzlotow@interia.pl

                                                            pedagog i psycholog JEDYNKI

     • Czytam z klasą...

     • Klasa 3b w roku szkolnym 2020/2021 realizuje projekt edukacyjny pt. "CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki". Projekt wspiera rozwój czytelnictwa oraz działania ekologiczne. Składa się on z trzech modułów. Realizując każdy moduł uczniowie czytają lekturę i wykonują różne zadania. W module drugim trzecioklasiści tworzyli EKO bałwanki oraz wzięli udział w pokazie mody "Zimowe EKO kreacje". Kreatywność uczniów i rodziców była bardzo duża co pokazują zdjęcia.