• DZIEŃ JABŁKA

• Nowa galeria DZIEŃ JABŁKA została dodana do albumu fotograficznego

Zielone, czerwone, okrągłe, pachnące a jako przekąska niezwykle sycące… Jabłko – pełne witaminek dla chłopaków i dziewczynek. Wszyscy jabłka chętnie jemy i DZIEŃ JABŁKA świętujemy!!! Dzisiaj, zorganizowaliśmy w świetlicy szkolnej „Dzień Jabłka”. Był to wyjątkowy dzień, trochę inny niż zwykle. Od rana na stoliku królowały jabłka, którymi dzieci chętnie się częstowały na koniec każdy wykonał piękna jabłkową pracę.

• XXX edycja Czwartków Lekkoatletycznych

• Nowa galeria XXX edycja Czwartków Lekkoatletycznych została dodana do albumu fotograficznego

Reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w XXX edycji Czwartków Lekkoatletycznych. Młodzi sportowcy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych i dwóch konkurencjach do wyboru:biegowej:60m,300m,600m,1000m i technicznej: skok w dal i rzut piłeczką palantową, skok wzwyż oraz skok w dal. Po pierwszym spotkaniu na podium stanęli: Patrycja Duda, Kasia Piekut, Marcelina Szweda, Laura Jabłońska, Zuzanna Kopczyk (klasa VI B), Wojciech Lupa (IV A), Antonina Szweda (IV B)

• Złotowskie Targi Biznesu

• Nowa galeria Złotowskie Targi Biznesu została dodana do albumu fotograficznego

Klasy 7 i 8 uczestniczyły w Złotowskich Targach Biznesu. Usłyszeć mogli wiele ciekawostek i porozmawiać z przedstawicielami wybranych firm branżowych a nawet popróbować ich wyrobów.

• Warsztaty kulinarne - tortilla

• Nowa galeria Warsztaty kulinarne - tortilla została dodana do albumu fotograficznego

#laboratoriaprzyszlosci Tortilla w roli głównej gościła dziś na zajeciach. Trochę się napracowaliśmy, lecz było warto. Smakowało nam bardzo. Każdy stworzył dla siebie idealną tortillę z wybranymi dodatkami.