• Wycieczka do Nadleśnictwa – klasa 1a

• Nowa galeria Wycieczka do Nadleśnictwa – klasa 1a została dodana do albumu fotograficznego

18 października 2023 roku klasa 1a brała udział w pieszej wycieczce. Uczniowie spacerując po lesie poznali nazwy drzew, historię Parku Zwierzyniec oraz sposoby wykorzystania drewna. Następnie na zajęciach w Zielonej Klasie utrwalili zwierzęta żyjące w lasach oraz wykonali prace plastyczną z zebranych liści. Na zakończenie dobrze się bawili przy ognisku i kiełbasce. To był dzień pełen wrażeń. Dziękujemy Nadleśnictwu Złotów za organizację.

• Nowa galeria Laboratoria przyszłości została dodana do albumu fotograficznego

#laboratoriaprzyszlosci Dzisiejsze zajęcia kulinarne i przygotowanie kieszonek z ciasta francuskiego z pieczarkami i mozzarellą. Nie zawsze musi być na słodko. Efekt końcowy- niebo w gębie.

• Dzień Edukacji Narodowej

• Nowa galeria Dzień Edukacji Narodowej została dodana do albumu fotograficznego

12 października w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zaproszenie na akademię dostali wszyscy pracownicy szkoły. Przygotowania do tego święta trwały już od kilku dni, uczniowie zaprezentowali wspaniały program artystyczny, który był podziękowaniem za ciężką pracę, którą wykonują zarówno nauczyciele jak i pracownicy administracyjni naszej wspaniałej „Jedynki”. Dziękujemy wszystkim uczniom na pamięć.

• Zajęcia w Złotowskim Uniwersytecie Dziecięcym

• Nowa galeria Zajęcia w Złotowskim Uniwersytecie Dziecięcym została dodana do albumu fotograficznego

11 października uczniowie klasy II c mieli możliwość wzięcia udziału w zajęciach zorganizowanych w Złotowskim Uniwersytecie Dziecięcym. Zachwyciły nas eksperymenty chemiczne, zabawy z panią Igiełką oraz lekcja przyrody z GeoBabcią. Na zakończenie wizyty uczyliśmy się języka włoskiego. Czas upłynął bardzo szybko, żal nam było wracać do szkoły. Mamy nadzieję, że to nie ostatnia nasza wizyta w tym miejscu.

• Dzień Gier Planszowych

• Nowa galeria Dzień Gier Planszowych została dodana do albumu fotograficznego

We wtorek 10 października w Ogólnopolskim Dniu Gier Planszowych w klasach i na korytarzach szkolnych królowały dziś planszówki. Od dawna wiadomo, że gry wpływają pozytywnie na koncentrację i skupienie, rozwijają spostrzegawczość i pamięć, uczą podejmowania decyzji i przestrzegania reguł, rozwijają zainteresowania, uwalniają od napięć i emocji a co najważniejsze dają wiele radości. Wszyscy uczniowie oraz nauczyciele poddali się magii gier miło spędzając ten dzień. Organizatorami dnia były: p. A. Jaguś p. A. Wincaszek p. A. Dąbrowska-Białas Zapraszamy do fotorelacji.

• Pomagamy dzieciom na Kubie

• Nowa galeria Pomagamy dzieciom na Kubie została dodana do albumu fotograficznego

Rodzice uczniów klasy 2b wraz z wychowawczynią zorganizowali nietypową zbiórkę- akcesoriów urodzinowych. Przekażą je dla potrzebujących dzieci mieszkających na Kubie, podopiecznych księdza Marka Gubernata, który kiedyś służył w parafii WNMP.

• Z wizytą w Komendzie Powiatowej Policji w Złotowie

• Nowa galeria Z wizytą w Komendzie Powiatowej Policji w Złotowie została dodana do albumu fotograficznego

Z wizytą w Komendzie Powiatowej Policji w Złotowie W ramach podpisanych listów intencyjnych między Burmistrzem Miasta Złotowa Adamem Pulitem a lokalnymi przedsiębiorcami w dniu 5.10.2023 klasa 8a razem z nauczycielem odwiedziła Komendę Powiatową Policji w Złotowie w celu poznania specyfiki pracy w zawodzie policjanta. Serdecznie dziękujemy za przekazanie cennych informacji.