• Racuchy z jabłkami

• Nowa galeria Racuchy z jabłkami została dodana do albumu fotograficznego

#laboratoriaprzyszlosci Na wtorkowych zajęciach kulinarnych wykorzystaliśmy dary jesieni w postaci jabłek. Udało nam się zrobić, usmażyć i zjeść racuchy z jabłkami, pokryte białym puchem (cukrem pudrem) smakowały wyśmienicie.

• „Jesień w piosence ukryta” - I Miejski Konkurs Piosenki

• Nowa galeria „Jesień w piosence ukryta” - I Miejski Konkurs Piosenki została dodana do albumu fotograficznego

Dnia 26 października w Szkole Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza odbył się I Miejski Konkurs Piosenki „Jesień w piosence ukryta”. Naszą szkołę reprezentowało 3 uczniów: z klas 1 – Roksana Gała, z klas 2 – Pola Wachowiak, z klas 3 – Marcin Sokołowski. Roksana zdobyła 2 miejsce, Pola 3 miejsce i Marcin 2 miejsce. Uczestnicy wrócili zadowoleni i szczęśliwi, zwłaszcza, że w gabinecie pani Dyrektor czekały ich dodatkowe atrakcje i prezenty.

• Warsztaty haftu krajeńskiego.

• Nowa galeria Warsztaty haftu krajeńskiego. została dodana do albumu fotograficznego

W piątek 27 października klasa 2c miała okazję wzięcia udziału w bardzo ciekawych warsztatach, które dotyczyły haftu krajeńskiego. Warsztaty poprowadziła pani Joanna Skiera, która okazała się wspaniałym przewodnikiem w zdobywaniu wiedzy na temat haftu naszego regionu.

• DYNIA JAK Z BAJKI - konkurs.

• Nowa galeria DYNIA JAK Z BAJKI - konkurs. została dodana do albumu fotograficznego

• Łapacze snów

• Nowa galeria Łapacze snów została dodana do albumu fotograficznego

#laboratoriaprzyszlosci Nie wiemy jak Wy, ale my po dzisiejszych zajęciach będziemy już zawsze dobrze spać. Pomogą nam w tym nasze piękne łapacze snów.

• Z szydełkiem i igłą

• Nowa galeria Z szydełkiem i igłą została dodana do albumu fotograficznego

#laboratoriaprzyszlosci Wystarczy trochę cierpliwości i zręcznie palce aby powstały różne ciekawe rzeczy. Na zajęciach robótek ręcznych uczennice i uczniowie naszej szkoły wyczerpują różne rzeczy. Powstały już cieplutkie kocyki, poduszki, piękne bransoletki i korale, makrama itp. Zawsze świetnie się bawimy, dużo już się nauczyliśmy i szydełka czy igły nie są nam straszne. Nadchodzą już chłodniejsze dni więc mamy w planach robienie szalików na drutach.

• Zawód - bibliotekarz

• Nowa galeria Zawód - bibliotekarz została dodana do albumu fotograficznego

Klasa 8 w ramach zajęć z doradztwa zawodowego poznawała dziś zawód bibliotekarza. Serdecznie dziękujemy Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Złotowie za fantastyczny wykład, pogadankę i oprowadzenia po bibliotece.