• Sałatka z kurczakiem

• Nowa galeria Sałatka z kurczakiem została dodana do albumu fotograficznego

#laboratoriaprzyszlosci Dziś polecamy pożywną i lekką sałatkę z kurczakiem. Dodatki warzywne do wyboru, a wszystko doprawione sosem czosnkowym lub jogurtowym. Pychota.

• Jesienna sałatka owocowa

• Nowa galeria Jesienna sałatka owocowa została dodana do albumu fotograficznego

#laboratoriumprzyszłości Tym razem kucharze z 2c wybrali się w jesienną podróż kulinarną i wykonali sałatkę owocową, oczywiście z jesiennych owoców. A zatem królowały jabłka, gruszki, śliwki, winogrona i orzechy włoskie.

• Pomagamy zwierzakom ze schroniska

• Nowa galeria Pomagamy zwierzakom ze schroniska została dodana do albumu fotograficznego

Pani Justyna Gołębiewska, Alicja Wincaszek i Ada Dąbrowska-Białas zorganizowały zbiórkę dla schroniska Miluszków, która miała miejsce w październiku. Robi się coraz zimniej a zwierzęta są już wystarczająco skrzywdzone przez los. Oprócz jedzenia dla kotów i psów udało się zebrać smycze, ubranka, smakołyki, zabawki, koce oraz środki czystości. Serdecznie dziękujemy za włączenie się do zbiórki. Warto pomagać!

• Konkurs - "Mój samodzielnie wykonany różaniec "

• Nowa galeria Konkurs - "Mój samodzielnie wykonany różaniec " została dodana do albumu fotograficznego

Październik jest miesiącem różańcowym, dlatego uczniowie klas I- III mieli możliwość wzięcia udziału w szkolnym konkursie "Mój samodzielnie wykonany różaniec ". Ku wielkiej radości na konkurs wpłynęło 48 prac. Uczestnicy konkursu do wykonania różańców wykorzystali najróżniejsze materiały. Były różance z kasztanów, masy solnej, kawy, śrubek, fasoli, gumy do żucia, koralików a nawet z kamieni i sznurka oraz wiele innych. Pomysłowość i oryginalność prac okazała się duża, że komisja konkursowa miała nie lada problem z wyłonieniem zwycięzców: Oto wyniki: I miejsce - Michalina Wiśniewska (kl. 2a - śrubki) II miejsce - Paweł Stefański (kl. 2c - kamienie) III miejsce - Filip Proń (kl. 3a - kostki drewniane) Wyróżnienia - Wiktor Kujawa (kl. 1c - kawa) - Krystyna Plak ( kl. 2b - fasola) - Amelia Kozak ( kl. 1c - guma do żucia) Wszyscy uczestniczy konkursu otrzymali dyplomy oraz oceny celujące z religii, zaś zdobywcy trzech pierwszych miejsc i wyróżnień otrzymali nagrody rzeczowe. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!!