• Gwiazdkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

• Nowa galeria Gwiazdkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt została dodana do albumu fotograficznego

18.12.2023r reprezentacja naszej szkoły w piłce siatkowej, wzięła udział w Gwiazdkowym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt w Osieku. Oprócz młodych siatkarek ze złotowskiej "jedynki" do rywalizacji przystąpiły dziewczęta SP z Szamocina i gospodynie turnieju SP z Osieka. Po bardzo zaciętych i wyrównanych spotkaniach I miejsce przypadło SP nr 1 ze Złotowa, II miejsce SP z Osieka i III miejsce dla SP z Szamocina. Cały turniej przebiegał w bardzo sympatycznej i miłej atmosferze. Na zakończenie rozgrywek wszystkie zespoły odebrały z rąk pani dyrektor szkoły pamiątkowe statuetki, dyplomy, medale oraz słodkie niespodzianki. W złotowskim zespole wyróżniona została Zuzanna Kopczyk. Duże słowa uznania i gromkie oklaski dla całego zespołu. Gratulacje.

• Warsztaty z pierwszej pomocy

• Nowa galeria Warsztaty z pierwszej pomocy została dodana do albumu fotograficznego

Dnia 13.12 uczniowie klasy 1c mieli okazję uczestniczyć w warsztatach z pierwszej pomocy. To był fantastyczny pokaz, który bardzo zaciekawił dzieci. Dziękujemy Malta służba medyczna za fantastyczną lekcję.

• JAJA ALABAMA

• Nowa galeria JAJA ALABAMA została dodana do albumu fotograficznego

#LaboratoriaPrzyszlosci Podczas przedostatnich zajęć w tym roku zrobiliśmy szybką przekąskę - JAJA ALABAMA. Są mało wymagające więc ich przygotowanie nie zajęło nam dużo czasu, ale za to smak był wspaniały.

• Świąteczna szkoła

• Nowa galeria Świąteczna szkoła została dodana do albumu fotograficznego

W naszej szkole atmosferę Świąt Bożego Narodzenia zauważyć można w każdym miejscu. Klasy i korytarze zdobią świąteczne wieńce, które zostały wykonane przez uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły.

• Szkolny konkurs na pomysłową ozdobę choinkową

• Nowa galeria Szkolny konkurs na pomysłową ozdobę choinkową została dodana do albumu fotograficznego

6 grudnia odbyło się podsumowanie szkolnego konkursu na pomysłową ozdobę choinkową. Wzięło w nim udział 64 uczniów z klas 1-3. Komisja konkursowa miała bardzo duży dylemat, gdyż każda praca była wyjątkowa. Oto ostateczna klasyfikacja: 1 miejsce: Hanna Gruszka 2 miejsce: Karolina Sakowicz, Martyna Brunkalla i Jan Bartosz 3 miejsce: Zofia Nieborak, Alicja Chuchrak, Wiktor Kujawa Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom i upominek wylosowany z worka świętego Mikołaja. Wszystkim serdecznie gratulujemy. Zachęcamy do oglądania tych wyjątkowych ozdób, które wiszą na szkolnej choince.

• Pierniczki

• Nowa galeria Pierniczki została dodana do albumu fotograficznego

#laboratoriaprzyszlosci Przygotowanie pysznych pierniczków oraz kruchych ciasteczek na kiermasz szkolny- edycja I