• Warsztaty z pierwszej pomocy

• Nowa galeria Warsztaty z pierwszej pomocy została dodana do albumu fotograficznego

Dnia 13.12 uczniowie klasy 1c mieli okazję uczestniczyć w warsztatach z pierwszej pomocy. To był fantastyczny pokaz, który bardzo zaciekawił dzieci. Dziękujemy Malta służba medyczna za fantastyczną lekcję.

• JAJA ALABAMA

• Nowa galeria JAJA ALABAMA została dodana do albumu fotograficznego

#LaboratoriaPrzyszlosci Podczas przedostatnich zajęć w tym roku zrobiliśmy szybką przekąskę - JAJA ALABAMA. Są mało wymagające więc ich przygotowanie nie zajęło nam dużo czasu, ale za to smak był wspaniały.

• Świąteczna szkoła

• Nowa galeria Świąteczna szkoła została dodana do albumu fotograficznego

W naszej szkole atmosferę Świąt Bożego Narodzenia zauważyć można w każdym miejscu. Klasy i korytarze zdobią świąteczne wieńce, które zostały wykonane przez uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły.

• Szkolny konkurs na pomysłową ozdobę choinkową

• Nowa galeria Szkolny konkurs na pomysłową ozdobę choinkową została dodana do albumu fotograficznego

6 grudnia odbyło się podsumowanie szkolnego konkursu na pomysłową ozdobę choinkową. Wzięło w nim udział 64 uczniów z klas 1-3. Komisja konkursowa miała bardzo duży dylemat, gdyż każda praca była wyjątkowa. Oto ostateczna klasyfikacja: 1 miejsce: Hanna Gruszka 2 miejsce: Karolina Sakowicz, Martyna Brunkalla i Jan Bartosz 3 miejsce: Zofia Nieborak, Alicja Chuchrak, Wiktor Kujawa Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom i upominek wylosowany z worka świętego Mikołaja. Wszystkim serdecznie gratulujemy. Zachęcamy do oglądania tych wyjątkowych ozdób, które wiszą na szkolnej choince.

• Pierniczki

• Nowa galeria Pierniczki została dodana do albumu fotograficznego

#laboratoriaprzyszlosci Przygotowanie pysznych pierniczków oraz kruchych ciasteczek na kiermasz szkolny- edycja I

• Tenisistki stołowe na podium

• Nowa galeria Tenisistki stołowe na podium została dodana do albumu fotograficznego

Po udanym występie w zawodach powiatowych drużyna w składzie Zuzanna Adler i Zuzanna Kosecka wzięła udział w mocno obsadzonym turnieju rejonowym, który odbył się 07.12.2023r. w Lubaszu. Do rywalizacji przystąpiło osiem zespołów z Rejonu Pilskiego a stawką był awans dwóch najlepszych drużyn na zawody wojewódzkie. W tym doborowym towarzystwie znakomicie zaprezentowały się młode tenisistki stołowe reprezentujące naszą szkołę, które po rozegraniu pięciu spotkań ostatecznie uplasowały się na trzecim miejscu, ulegając jedynie zespołom z SP3 Złotów oraz gospodyniom turnieju-zespołowi z Lubasza. Gratulacje dla dziewcząt oraz trenerów złotowskiej sekcji tenisa stołowego, gdzie na co dzień dziewczęta doskonałą swoje umiejętności.