• Dzień Popcornu

• Nowa galeria Dzień Popcornu została dodana do albumu fotograficznego

Dnia 19 stycznia nasze świetliczaki świętowały kolejne święto z kalendarza świąt nietypowych. Dzień Popcornu 🥡🥡🥡 Z tej okazji każdy chętny otrzymał bilet, który nie łatwo było dostać gdyż był baaaardzo drogi - kosztował UŚMIECH NAJPIĘKNIEJSZY NA ŚWIECIE. Nasze świetliczaki zdobyli go z łatwością 😁😁😁 Dzieci bawiły się wyśmienicie oglądając super film! Było prawie jak w prawdziwym kinie (niektórzy twierdzili, że nawet lepiej, bardzo nas to cieszy) Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego cudownego dnia!

• London Week dzień 1

• Nowa galeria London Week dzień 1 została dodana do albumu fotograficznego

Dzisiaj rozpoczęliśmy realizację projektu London Week, czyli Londyn jakiego nie znacie. Na początek zdjęcia z naszej ścianki i prezentacje ciekawostek z Londynu. Jutro zapraszamy na Dzień w Kolorach Flagi Brytjskiej.

• DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA

• Nowa galeria DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA została dodana do albumu fotograficznego

"Jaki dziś dzień? – zapytał Puchatek. – Dziś – odpowiedział Prosiaczek. Na to Puchatek: – To mój ulubiony dzień ". Kubuś Puchatek to postać, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Cytaty pochodzące z bajki poświęconej temu bohaterowi są uważane za kultowe. To one często inspirują i skłaniają do refleksji nie tylko dzieci, ale i dorosłych. 18 stycznia uczniowie naszej szkoły pod patronatem Samorządu Uczniowskiego świętowali Dzień Kubusia Puchatka. W szkole pojawiły się ulubione maskotki, a gościem specjalnym był Kubuś i Kłapouchy. Na szkolnym korytarzu pojawiły się sentencje z książki i na wszystkich chętnych czekało kilka atrakcji. Można było zobaczyć film animowany, ułożyć puzzle, wygrać zakładkę do książki oraz uczestniczyć w sesji zdjęciowej z postaciami z bajki. Dzieci na całym świecie kochają tę postać. Kubuś w prosty sposób uczy wielu życiowych mądrości, pokazuje, że warto cieszyć się z najmniejszych nawet rzeczy, jest życzliwy dla innych, a przyjaźń i pomaganie przyjaciołom są dla niego bardzo ważne.

• WF na lodowisku

• Nowa galeria WF na lodowisku została dodana do albumu fotograficznego

W ramach zajęć z wychowania fizycznego klasa IVa odwiedziła złotowskie lodowisko. Było bardzo przyjemnie i wesoło.

• O ZŁOŚCI SŁÓW KILKA

• Nowa galeria O ZŁOŚCI SŁÓW KILKA została dodana do albumu fotograficznego

Dwunastego stycznia w ramach cyklu zajęć uczniowie klasy II A mieli kolejną okazję do poszerzenia wiedzy o emocjach które może odczuwać każdy z nas. Tematem tej edycji zajęć była ZŁOŚĆ. Warsztaty zostały przeprowadzone w oparciu o kilka zabaw edukacyjno- poznawczych pozwalających na rozpoznanie i zdefiniowanie złości. Uczniowie chętnie podawali przykłady sytuacji, które mogą rozzłościć młodego człowieka. Na koniec powstała mapa myśli- „Nasze sposoby na złość”.

• Trzej Królowie w Złotowie

• Nowa galeria Trzej Królowie w Złotowie została dodana do albumu fotograficznego

Po raz kolejny w naszym Złotowie dnia 6 stycznia 2024r. odbył się Orszak Trzech Króli. Na Placu Paderewskiego nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu plastycznego pt. „Trzej Królowie w Złotowie”. Prace oceniano w czterech kategoriach wiekowych: KAT.1 – dzieci przedszkolne, KAT.2 – klasy I-III, KAT.3 – klasy IV-VI KAT.4 – klasy VII-VIII Wśród nagrodzonych znaleźli się również i nasi uczniowie: - Stanisław Tetzlaff - dyplom za udział - Krystyna Plak - wyróżnienie - Lilianna Siłuch - II miejsce w kategorii dzieci klas 1-3 - Laura Somertag - I miejsce w kategorii dzieci klas 7-8 -Michalina Bronk- I miejsce w kategorii dzieci klas 4-6 - Lena Cierniak - II miejsce w kategorii dzieci klas 4-6 Serdecznie wszystkim gratulujemy.