• Pasowanie na czytelnika w 1C

• Nowa galeria Pasowanie na czytelnika została dodana do albumu fotograficznego

W dniach 31.01 i 01.02 2024r. uczniowie klas pierwszych dołączyli do grona czytelników naszej szkoły.

W podróż do odkrywania ciekawych książek dzieci wyruszyły w grupach - wagonikach.

Zadaniem każdej grupy było odnalezienie pięciu stacji, na których to musiały wykonać przygotowane dla nich przez starszych kolegów zadania. Za każde poprawnie wykonane zadanie otrzymywały puzzel. Na koniec każda z drużyn złożyła otrzymane puzzle w całość i odczytała nazwę stacji końcowej - BIBLIOTEKA.

Uczniowie następnie złożyli uroczysta przysięgę. Aktu pasowania na czytelnika dokonała P. Wicedyrektor Joanna Schulz. Nowi czytelnicy otrzymali także pamiątkowe dyplomy i książki.

• Mistrzostwo Powiatu Złotowskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt

• Nowa galeria Mistrzostwo Powiatu Złotowskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt została dodana do albumu fotograficznego

Mistrzostwo Powiatu Złotowskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt dla Szkoły Podstawowej nr 1 w Złotowie. 26.01.2024r odbył się Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt. Gospodarzem rozgrywek była Szkoła Podstawowa nr3 w Złotowie. Do rywalizacji przystąpiło pięć szkół. Wszystkie mecze były bardzo zacięte i emocjonujące. Klasyfikacja końcowa turnieju: - I miejsce SP1 Złotów, - II miejsce SP3 Złotów, - III miejsce SP Kleszczyna, - IV miejsce SP Lipka, - V miejsce SP2 Złotów Gratulacje.

• Turnieje halowe chłopców klas 4-6

• Nowa galeria Turnieje halowe chłopców klas 4-6 została dodana do albumu fotograficznego

Turnieje halowe chłopców klas 4-6 za nami. Tydzień temu w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Złotowie rozegraliśmy turniej piłki ręcznej. Chłopcy zakończyli te rozgrywki na miejscu III🏆🥉. Mistrzem powiatu została Szkoła Podstawowa z Kleszczyny wygrywając w finale z gospodarzem turnieju SP3. Klasyfikacja końcowa: I SP KLESZCZYNA II SP3 ZŁOTÓW III SP1 ZŁOTÓW IV SP2 ZŁOTÓW V SP ZAKRZEWO W dniu dzisiejszym rozegraliśmy Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Po zaciętej walce udało nam się zdobyć II miejsce 🏆🥈w całym turnieju, ulegając w finale gospodarzom 3:4 Klasyfikacja końcowa 1 SP2 ZŁOTÓW II SP1 ZŁOTÓW III SP ZAKRZEWO IV SP3 ZŁOTÓW V SP KRAJENKA VI SP LIPKA Szkołę reprezentowali: Maciej Augustyn, Franek Misiak, Janek Dąbrowski, Janek Dobak, Janek Hernik, Igor Mrozik, Fabian Sowa, Adam Przytuła, Wojtek Pydyn, Maks Łobodziński i Marcel Malinowski Wielkie brawa dla naszej reprezentacji 👏 A przed nami rozgrywki klas 7-8. W najbliższą środę w Hali Zlotowianka. Trzymajmy kciuki za naszych zawodników!!

• Świetlicowo - słodkowo

• Nowa galeria Świetlicowo - słodkowo została dodana do albumu fotograficznego

Ostatni dzień tygodnia zaczęliśmy w świetlicy na słodko. Wspólnymi siłami wymieszaliśmy ciasto i upiekliśmy gofry, których zapach wypełnił całą świetlicę. To na pewno nie były ostatnie gofry w tym roku.