Nowa galeria Dzień Kobiet w 2b. została dodana do albumu fotograficznego
Aktualności
- liczba odwiedzin: 86728
Dzień Kobiet w 2b.
- 5
Targi Edukacyjne w Poznaniu
Nowa galeria Targi Edukacyjne w Poznaniu została dodana do albumu fotograficznego
7 marca klasy 8 a i 8b mieli możliwość uczestnictwa w Targach Edukacyjnych w Poznaniu. W ramach zajęć z doradztwa zawodowego mieli okazję poznać możliwe kierunki kształcenia po szkole podstawowej. To był bardzo fascynujący dzień. Z pewnością każdy uczestnik wycieczki wyniósł wiele ciekawych i cennych wskazówek. Mieliśmy okazję usłyszeć wykład Pani Doroty Wellman,która mówiła o tym,że zmiany w życiu są dobre i nie należy się ich bać.
13
Zdrowe i kolorowe kanapki w klasie 3c
Nowa galeria Zdrowe i kolorowe kanapki w klasie 3c została dodana do albumu fotograficznego
Podczas zajęć o zdrowej żywności uczniowie klasy 3c mieli okazję nie tylko dowiedzieć się, jak ważne jest zdrowe odżywianie, ale także samodzielnie przygotować pyszne i pełne witamin kanapki. Dzieci z dużym zaangażowaniem komponowały swoje zdrowe przekąski, wykorzystując świeże warzywa, pełnoziarniste pieczywo i inne wartościowe składniki. Efekty ich pracy były nie tylko smaczne, ale i pięknie udekorowane! Kolorowe kanapki cieszyły oko i podkreślały, że zdrowe jedzenie może być zarówno apetyczne, jak i atrakcyjne. To były smaczne i pouczające zajęcia! 🍏🥕🥒🥪
10
Dzień Kobiet w klasach 2a i 3c
Nowa galeria Dzień Kobiet w klasach 2a i 3c została dodana do albumu fotograficznego
7 marca w naszej szkole panowała wyjątkowa atmosfera! Z okazji Dnia Kobiet chłopcy z klas 2a i 3c przygotowali dla swoich koleżanek miłą niespodziankę. Każda dziewczynka otrzymała pamiątkowy dyplom oraz słodki upominek. Było wiele uśmiechów i radości, a ten gest na pewno sprawił, że dzień stał się jeszcze bardziej wyjątkowy. Dziękujemy chłopcom za ich zaangażowanie i pamięć, a wszystkim dziewczynkom jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego!
1
Świętuj Samorządem Uczniowskim Dzień Kobiet
Nowa galeria Świętuj Samorządem Uczniowskim Dzień Kobiet została dodana do albumu fotograficznego
Zdrowe śniadanie z 3b
Nowa galeria Zdrowe śniadanie z 3b została dodana do albumu fotograficznego
W piątek 28 lutego uczniowie klasy 3b na zakończenie „zdrowego tygodnia„ przygotowali kanapki. Z wielkim zaangażowaniem zabrali się do pracy tworząc kolorowe, smaczne i zdrowe śniadanie. Wspólna degustacja była uwieńczeniem zajęć.
3
DZIĘKUJEMY
Nowa galeria DZIĘKUJEMY została dodana do albumu fotograficznego
Zajęcia z pierwszej pomocy
Nowa galeria Zajęcia z pierwszej pomocy została dodana do albumu fotograficznego
Dziś w klasach 3c, 2a i 3b odbyły się wyjątkowe zajęcia z pierwszej pomocy, które poprowadził strażak z OSP Złotów, pan Arkadiusz Mielke. Uczniowie mieli okazję nauczyć się, jak prawidłowo reagować w sytuacjach zagrożenia, wykonać resuscytację krążeniowo-oddechową oraz poznać zasady wzywania pomocy. To była cenna lekcja, która może kiedyś uratować życie! Dziękujemy naszemu gościowi za zaangażowanie i cenną wiedzę.
10
Pasowanie na czytelnika
Nowa galeria Pasowanie na czytelnika została dodana do albumu fotograficznego
W dniach 19-21 lutego w poczet czytelników naszej szkolnej społeczności wstąpili uczniowie klas pierwszych. Przybyłe do biblioteki klasy zostały wpuszczone po podaniu tajnego hasła. W środku czekała na nich tajemniczą skrzynia oplatana łańcuchem i zamknięta na 5 kłódek. Aby poznać jej zawartość uczniowie podzieleni na grupy musieli rozwiązać zadania, za które otrzymywali kolejne cyfry szyfru. Po zdjęciu łańcucha młodzi czytelnicy znaleźli w skrzyni rotę ślubowania, książkę do pasowania na czytelnika, pamiątkowe dyplomy i książeczki. Aktualnie pasowania na czytelnika dokonała Alicja Wincaszek - bibliotekarz. Od teraz każdy pierwszoklasista jest już pełnoprawnym czytelnikiem szkolnej biblioteki.
34
Dzień Języka Ojczystego
Nowa galeria Dzień Języka Ojczystego została dodana do albumu fotograficznego
19 lutego br. z okazji zbliżającego się Dnia Języka Ojczystego w naszej bibliotece odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski. Uczniowie klas IV- VIII zaprezentowali wybrane utwory z klasyki polskiej. Laureatami konkursu zostali : Urszula Wojciechowska, Alicja Chuchrak (I miejsce) oraz Igor Gwizdowski i Helena Czosnowska (ex aequo II miejsce). Wszyscy uczestnicy deklamatorskich potyczek otrzymali drobny upominek oraz czekoladę.
Kalendarz
- brak danych
Galeria zdjęć
- brak danych