Nowa galeria Lekcja o bezpieczeństwie w sieci w klasie 1c – Sieciaki.pl: szkodliwe treści została dodana do albumu fotograficznego
W dniu 19 listopada w klasie 1c odbyła się wyjątkowa lekcja zorganizowana we współpracy z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę. Zajęcia dotyczyły tematu „Sieciaki.pl – szkodliwe treści” i były poświęcone bezpieczeństwu dzieci w internecie. Uczniowie poznali podstawowe zasady bezpiecznego korzystania z sieci oraz dowiedzieli się, jak reagować, gdy natrafią na nieodpowiednie lub niepokojące treści. Lekcja przebiegała w formie rozmowy, przykładów i krótkich materiałów edukacyjnych, które pomogły dzieciom lepiej zrozumieć, jak ważna jest ostrożność w internecie. Zajęcia były bardzo wartościowe i spotkały się z dużym zainteresowaniem uczniów.