Nowa galeria Otwieramy się na różnorodność- miesiąc świadomości autyzmu została dodana do albumu fotograficznego
💙W kwietniu, który jest miesiącem świadomości autyzmu, w naszej szkole podjęto szereg działań mających na celu poszerzenie wiedzy na temat funkcjonowania osób w spektrum. 💙W różnych klasach odbywały się warsztaty oraz pogadanki, podczas których uczniowie mieli okazję lepiej zrozumieć potrzeby i wyzwania dzieci z autyzmem. Oglądano także filmy edukacyjne oraz prowadzono rozmowy rozwijające empatię i wrażliwość na drugiego człowieka. 💙Dzięki tym inicjatywom uczniowie mogli zwiększyć swoją świadomość i kształtować postawy akceptacji oraz zrozumienia. 💙Nauczyciele współorganizujący proces kształcenia