Nowa galeria Dzień Matki w 2c została dodana do albumu fotograficznego
26 maja jest Dzień Matki, w tym dniu dzieci składają mamom życzenia, wręczają kwiaty, upominki jako wyraz wdzięczności, miłości i szacunku. W naszej szkole, klasa 2 c obchodziła ten dzień 2 czerwca w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Uczniowie przygotowali występy artystyczne - wiersze, piosenki oraz tańce. Mamy otrzymały wykonane przez dzieci laurki. Po części artystycznej odbyło się spotkanie przy poczęstunku, które sprzyjało rozmowom i integracji. Kochane mamy, dziękujemy za trud włożony w wychowanie!