• Tegoroczne Serduszka płynące z Jedynki są dla Was wszystkich. …Kolędę na ten czas czas… przesyłamy życząc zdrowia, spokoju i spędzenia tych szczególnych dni z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi. Niech niesie miłość tym, którzy są Wam szczególnie bliscy. Niech dotrze do wszystkich dając radość z Narodzin i nadzieję na lepsze dni.Tegoroczne Serduszka płynące z Jedynki są dla Was wszystkich. …Kolędę na ten czas czas… przesyłamy życząc zdrowia, spo
   • WITAMY W JEDYNCE
   • Dziękujemy za wizytę na naszej stronie.
   • Strona JEDYNKI w budowie.
   • Tworzymy nową stronę internetową złotowskiej Jedynki. Prosimy o cierpliwość.
   • Najnowsze informacje dla rodziców i uczniów.
   • Ciężko pracujemy nad dostarczaniem Ci najnowszych informacji o szkole. Wybierz sekcję Aktualności, aby wyświetlić szczegóły.
  • Lista galerii

   brak danych
  • Aktualności

     • Ubezpieczenie dziecka

      Informujemy, że w roku szkolnym 2021/2022 Szkoła nie będzie pośredniczyć w ubezpieczaniu uczniów od następstw nieszczęśliwych wypadków. Zgodnie ze stanowiskiem Ministerstwa Edukacji Narodowej w obecnym stanie prawnym nie ma regulacji ustanawiających obowiązkowe ubezpieczenia w odniesieniu do działalności szkół i placówek oświatowych, z wyjątkiem sytuacji, w której szkoła organizuje wycieczkę zagraniczną lub wypoczynek za granicą. Umowa ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) dzieci i młodzieży szkolnej jest dobrowolną umową ubezpieczenia. Może być ona zawarta wyłącznie z woli rodziców. Przepisy ustawy Prawo oświatowe nie upoważniają dyrektora szkoły do podejmowania czynności związanych z zawieraniem umów ubezpieczenia na rzecz uczniów. To rodzice rozstrzygają, czy należy w szkole ubezpieczyć dziecko i od nich zależy przyjęty sposób procedowania wyboru ubezpieczyciela or

     • Pomoc psychologiczno - pedagogiczna

      Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

      Aby skorzystać z pomocy wystarczy zadzwonić na infolinię, gdzie profesjonalni konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania, doradzą, co można zrobić w danej sytuacji. Rozmówcy nie muszą się przedstawiać, mają zapewnioną dyskrecję i anonimowość.

     • Wspaniałych wakacji 2021!

      Zakończył się rok ciężkiej pracy, a w tym roku wyjątkowo trudnej , biegu po wiedzę i nowe umiejętności. Nareszcie nadeszły długo oczekiwane wakacje, czas zasłużonego odpoczynku uczniów i nauczycieli.

      Na te letnie, słoneczne dni życzymy Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego dnia i z każdej przeżytej przygody. Wierzymy, że po tych dwóch miesiącach spotkamy się wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym 2021/2022.

     • Siatkarki z Jedynki

      21.06.2021r w „Zielonej klasie” Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie trener Mirosław Głyżewski w obecności pani wicedyrektor szkoły Joanny Szchulz dokonał podsumowania rocznych zmagań w mini siatkówce dziewcząt. Pierwszy turniej z cyklu „Liga Mistrzów” odbył się we wrześniu 2020r ostatni w czerwcu 2021r. Łącznie rozegrano osiem comiesięcznych turniejów w których rywalizowało 14 zawodniczek z klas VI. Łącznie każda zawodniczka rozegrała 80 pięcio minutowych spotkań. Ogromne słowa uznania należą się wszystkim młodym siatkarkom, które pomimo bardzo trudnego roku szkolnego trenowały i doskonaliły swoje umiejętności siatkarskie. W bezpośredniej rywalizacji najwięcej punktów (82) zdobyła Julia Skrentna zajmując I miejsce, II miejsce (79) punktów miała Julia Kowalska a III miejsce z dorobkiem (75) punktów Katarzyna Ściubeł na kolejnych miejscach uplasowały się: Magdalena N

     • MATEMATYKA DLA SMYKA

      Dzięki Fundacji mBanku w roku szkolnym 2020/2021 mogliśmy pobudzić ciekawość poznawczą i rozwinąć myślenie matematyczne uczniów. Ze środków uzyskanych na prowadzenie projektu odbywało się bowiem kółko matematyczne "MATEMATYKA DLA SMYKA". Skierowane ono było do czterdziestu uczniów klas drugich i trzecich wykazujących zainteresowania matematyczne. Stosowano zróżnicowane, nowoczesne formy i metody pracy. Podsumowaniem projektu był turniej matematyczny „Z matematyką na wesoło” oraz szkolny konkurs matematyczny dla uczniów klas drugich i trzecich. Wyłoniono w nim szkolnych mistrzów matematyki. Oto ostateczna klasyfikacja. Klasy drugie:

  • Partnerzy

   • UM Złotów
  • Godziny dzwonków

   Środa 26.01.2022