Strona główna
Lista galerii
- brak danych
Nagłówek
Aktualności
Czy nauczyciel ma tylko jedną pasję – nauczanie?
Nowa galeria Czy nauczyciel ma tylko jedną pasję – nauczanie? została dodana do albumu fotograficznego
Do tej pory to uczniowie opowiadali o swoich zainteresowaniach, a tym razem wychowawczyni klasy 3c, Justyna Gołębiewska, zaprosiła swoich uczniów do swojego ogrodu, aby pokazać im swoją pasję – karpiowanie 🎣 Dzieci miały okazję poznać metody łowienia karpi, rodzaje kulek proteinowych oraz zanęt karpiowych. Dowiedziały się również, że karpiowanie to nie jest zwykłe łowienie, gdzie wystarczy tylko wędka. Potrzebny jest odpowiedni sprzęt, wiedza oraz dobre przygotowanie. Po ciekawych opowieściach przyszedł czas na wspólny piknik i pyszną domową drożdżówkę, która zniknęła w mgnieniu oka 🍰 Następnie był relaks na leżakach i wygodnych fotelach, a na zakończenie – zabawy i trochę wody dla ochłody 💦☀️ Mam nadzieję, że uczniowie chociaż trochę poznali mój mały świat karpiowy
Kto powiedział, że wtorki muszą być nudne?
Nowa galeria Kto powiedział, że wtorki muszą być nudne? została dodana do albumu fotograficznego
Dzisiaj (19 maja) klasy 1b i 1c zamieniły szkolne ławki na niesamowitą przygodę w Family Parku w Bydgoszczy! Nasze pierwszaki miały okazję wyszaleć się na całego. Były skoki na trampolinach, zjazdy na ogromnych zjeżdżalniach, wspinaczki, a nawet emocjonujące mecze w strefie gier! Śmiechom i radosnym okrzykom nie było końca, a baterie (zarówno dzieci, jak i opiekunów) zostały rozładowane do absolutnego zera. To był dzień pełen integracji, świetnej zabawy i niezapomnianych wspomnień. Wróciliśmy zmęczeni, ale z ogromnymi uśmiechami na twarzach! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego szalonego dnia!
OGROMNY SUKCES MATEUSZA!
Nowa galeria OGROMNY SUKCES MATEUSZA! została dodana do albumu fotograficznego
Z dumą i wielką radością spieszymy z fantastyczną wiadomością! Nasz uczeń Mateusz Nasiadko z klasy 4a reprezentował naszą szkołę w Eliminacjach Wojewódzkich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” i wywalczył rewelacyjne 11. miejsce! Droga do etapu wojewódzkiego wymagała ogromu pracy, setek stron opanowanego materiału z zakresu ratownictwa, ochrony przeciwpożarowej oraz zasad bezpieczeństwa. Rywalizacja na tym poziomie była niezwykle zacięta, a Mateusza wynik to dowód na jego ogromną wiedzę, dojrzałość i pasję! Znalezienie się w gronie najlepszych młodych adeptów pożarnictwa z całego województwa to nie lada wyzwanie, a 11. lokata to naprawdę wspaniałe osiągnięcie. Cała społeczność szkolna jest z Ciebie niesamowicie dumna! Serdecznie gratulujemy Mateuszowi oraz dziękujemy pani
VI Powiatowy Konkurs Recytatorski w Języku Angielskim i Niemieckim
Nowa galeria VI Powiatowy Konkurs Recytatorski w Języku Angielskim i Niemieckim została dodana do albumu fotograficznego
7 maja 2026r. w Szkole Podstawowej w Radawnicy odbył się VI Powiatowy Konkurs Recytatorski w Języku Angielskim i Niemieckim. Naszą szkołę reprezentowali: Bartosz Czerwik kl. VIb, Alicja Chuchrak kl. Vb, Antonina Chojnacka kl. Vb i Julia Kukwisz kl. Vb. Bartosz Czerwik zajął I miejsce w kategorii języka angielskiego, a Alicja Chuchrak III miejsce. Gratulujemy.
Wybory do Samorządu Uczniowskiego
Nowa galeria Wybory do Samorządu Uczniowskiego została dodana do albumu fotograficznego
Ia z wizytą w szkolnej bibliotece z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek.
Nowa galeria Ia z wizytą w szkolnej bibliotece z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek. została dodana do albumu fotograficznego
2
Powodzenia!
Nowa galeria Powodzenia! została dodana do albumu fotograficznego
Leśna przygoda w klasie 1c!
Nowa galeria Leśna przygoda w klasie 1c! została dodana do albumu fotograficznego
Uczniowie klasy 1c mieli okazję uczestniczyć w niezwykle ciekawej lekcji o zwierzętach żyjących w lasach, którą przeprowadził pan Tomasz Łukaszuk. Dzieci poznały wiele gatunków leśnych mieszkańców oraz dowiedziały się, czym różni się róg od poroża. Podczas zajęć uczniowie mogli nie tylko zobaczyć zdjęcia zwierząt leśnych wykonane przez pana Tomasza , ale również usłyszeć odgłosy, jakie wydają mieszkańcy lasu. Nie zabrakło także wielu ciekawostek i fascynujących historii o życiu zwierząt w naturalnym środowisku. To była wyjątkowa lekcja pełna wiedzy, odkryć i świetnej zabawy. Dziękujemy panu Tomaszowi Łukaszukowi za inspirujące spotkanie i przybliżenie dzieciom tajemnic leśnego świata!
Serdecznie zachęcamy do udziału w Ogólnopolskiej konferencji naukowo- szkoleniowej
Nowa galeria Serdecznie zachęcamy do udziału w Ogólnopolskiej konferencji naukowo- szkoleniowej została dodana do albumu fotograficznego
1
🏰 Rycerska przygoda klas 4a, 4b i 4c w Malborku! 🏰
Nowa galeria 🏰 Rycerska przygoda klas 4a, 4b i 4c w Malborku! 🏰 została dodana do albumu fotograficznego
Wtorek 5 maja był dla naszych czwartoklasistów prawdziwą podróżą w czasie! Naszym głównym celem był potężny Zamek Krzyżacki – największa ceglana twierdza świata. ⚔️🛡️ Zwiedzanie rozpoczęliśmy od przekroczenia zamkowych bram. Pod opieką przewodników odkrywaliśmy tajemnice Zamku Wysokiego i Średniego oraz podziwialiśmy wspaniałe sale Pałacu Wielkich Mistrzów. Dowiedzieliśmy się, jak wyglądało życie rycerzy, gdzie przechowywano skarby i jak broniono zamku przed oblężeniem. To była niesamowita lekcja historii w terenie! 🏰✨ Po emocjonującym zwiedzaniu warowni udaliśmy się na spacer do centrum miasta. Tam czekały na nas kolejne atrakcje: ✅ Szczegółowa makieta zamku. ✅ Pomnik króla Kazimierza Jagiellończyka, przy którym zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia. 📸🤴 Pogoda dopisała, humory również, a gł
Projekt w klasie IIa - „Moje zainteresowania i pasje"
Nowa galeria Projekt w klasie IIa - „Moje zainteresowania i pasje" została dodana do albumu fotograficznego
6 maja w klasie 2a odbyła się lekcja w ramach projektu „Moje zainteresowania i pasje”. Zajęcia przygotowali i poprowadzili uczniowie Stefan Safander i Oliwier Kurowski, którzy zaprezentowali swoje zainteresowania rybami i ich połowem. Chłopcy opowiedzieli o różnych gatunkach ryb, ich budowie, środowisku w którym żyją oraz sposobie odżywiania. Przedstawili ciekawostki dotyczące ryb słodkowodnych i morskich. Wykazali się ogromną wiedzą, pomysłowością w przekazywaniu informacji. Prezentacja przygotowana przez Oliwiera i Stefana była bardzo interesująca i wzbogacona o ilustracje, plakaty i wklejki do zeszytów. Ich klasowi koledzy i koleżanki aktywnie uczestniczyli w zajęciach, zadawali pytania i dzielili się swoimi doświadczeniami. Lekcja była bardzo ciekawa, pełna pozytywnych wrażeń.
Z wizytą w Państwowej Straży Pożarnej w Złotowie
Nowa galeria Z wizytą w Państwowej Straży Pożarnej w Złotowie została dodana do albumu fotograficznego
W dniu 6 maja uczniowie klasy I A oraz II B wybrali się z wizytą do Państwowej Straży Pożarnej w Złotowie 🚒. Mimo niesprzyjającej pogody 🌧️ wszystkim dopisywały świetne humory 😊. Podczas spotkania dzieci miały okazję poznać pracę strażaków 👨🚒, zobaczyć sprzęt ratowniczy 🧯 oraz dowiedzieć się, jak wygląda akcja gaśnicza 🔥. Wizyta była bardzo ciekawa i pouczająca 📚, a uczniowie wrócili pełni wrażeń i nowych doświadczeń ✨.
Wizyta ważnych gości w naszej szkole
Nowa galeria Wizyta ważnych gości w naszej szkole została dodana do albumu fotograficznego
W dniu 5 maja odwiedzili nas wyjątkowi goście: dr Igor Bykowski, Wielkopolski Kurator Oświaty, oraz pan Jacek Skowroński, Dyrektor Delegatury w Pile Kuratorium Oświaty w Poznaniu. W miłej i sympatycznej atmosferze rozmawialiśmy o realiach współczesnej edukacji oraz o codziennym życiu i funkcjonowaniu szkoły. Dziękujemy za wspaniałe i inspirujące spotkanie.
Warsztaty pszczelarskie w klasie 3a
Nowa galeria Warsztaty pszczelarskie w klasie 3a została dodana do albumu fotograficznego
W naszej klasie odbyły się wyjątkowe warsztaty pszczelarskie, które poprowadziła pani Maria Jaszczyk – wielka miłośniczka pszczół. Uczniowie mieli okazję poznać fascynujący świat tych niezwykle pracowitych owadów oraz dowiedzieć się, jak ważną rolę odgrywają w przyrodzie. Dodatkową atrakcją było spotkanie online – dzieci mogły porozmawiać z pszczelarką i bartniczką, panią Anną Kmiecik. To była cenna lekcja pełna ciekawostek i inspirujących opowieści. Na zakończenie warsztatów każdy uczeń wykonał własnoręcznie świeczkę z wosku pszczelego – piękną pamiątkę tego wyjątkowego dnia. Dziękujemy za wspaniałe spotkanie i już czekamy na kolejne takie doświadczenia!
Wiwat maj, trzeci maj!
Nowa galeria Wiwat maj, trzeci maj! została dodana do albumu fotograficznego
"Wiwat maj, trzeci maj!" - słowa pieśni patriotycznej rozbrzmiewały podczas obchodów Święta Konstytucji 3 Maja w Złotowie, w których wzięli udział między innymi uczniowie Jedynki wraz z nauczycielkami.
Konkurs na eko-zabawkę
Nowa galeria Konkurs na eko-zabawkę została dodana do albumu fotograficznego
W naszej szkole odbył się konkurs na eko zabawkę 🎠🚜🎡🥅🪅 Zadaniem uczestników było wykonanie zabawki z materiałów przeznaczonych do recyklingu, takich jak kartony, plastikowe butelki, nakrętki czy rolki po papierze. W konkursie wzięło udział wielu uczniów, którzy wykazali się dużą pomysłowością i kreatywnością. Powstały między innymi samochody, roboty, lalki oraz gry planszowe, ekspres do kawy, piłkarzyki. Jury miało bardzo trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace były ciekawe i starannie wykonane. Najlepsze zabawki zostały nagrodzone dyplomami i upominkami,które wręczyła uczniom Pani wicedyrektor Joanna Schulz. Konkurs pokazał, że można świetnie się bawić, dbając jednocześnie o środowisko 🌏🌎🌍 Organizatorzy: Adriana Dąbrowska-Białas Danuta Gortat
Konik Szachowy Extra 2026
Nowa galeria Konik Szachowy Extra 2026 została dodana do albumu fotograficznego
Wspaniały sukces szachistów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie w międzynarodowym konkursie rozwiązywania zadań szachowych Konik Szachowy Extra 2026 W dniu 26 marca 2026 roku o godzinie 9.00 w bibliotece szkolnej SP nr 1 w Złotowie dwunastu uczniów naszej szkoły przystąpiło do konkursu Konik Szachowy Extra 2026. Ich udział w konkursie okazał się wielkim szachowym sukcesem. W kategorii Wieża (uczniowie klas 7 i 😎 nasi uczniowie w rankingu szkół zajęli pierwsze miejsce w Polsce i w Europie. Klasyfikacja szkół w Europie – kategoria Wieża 1 miejsce wśród szkół z Polski, Niemiec, Hiszpanii, Włoch i Francji Wszystkim uczniom startującym w konkursie ,,Konik Szachowy Exstra 2026” gratuluję i życzę dalszych sukcesów szachowych!!! Szkolny koordynator konkursu instruktor PZSZACH Mirosław Kozak
Z wizytą w Komendzie Powiatowej Policji w Złotowie
Nowa galeria Z wizytą w Komendzie Powiatowej Policji w Złotowie została dodana do albumu fotograficznego
Klasa III "a" w ramach edukacji społecznej odwiedziła dzisiaj Komendę Powiatową Policji w Złotowie. Uczniowie dowiedzieli się na czym polega praca w policji, zostały przypomniane im zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz zwiedzili komendę.
Wspaniały sukces szachistów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie w międzynarodowym konkursie rozwiązywania zadań szachowych Konik Szachowy Extra 2026
Nowa galeria Wspaniały sukces szachistów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie w międzynarodowym konkursie rozwiązywania zadań szachowych Konik Szachowy Extra 2026 została dodana do albumu fotograficznego
W dniu 26 marca 2026 roku o godzinie 9.00 w bibliotece szkolnej SP nr 1 w Złotowie dwunastu uczniów naszej szkoły przystąpiło do konkursu Konik Szachowy Extra 2026. Ich udział w konkursie okazał się wielkim szachowym sukcesem. W kategorii Wieża (uczniowie klas 7 i 8) nasi uczniowie w rankingu szkół zajęli pierwsze miejsce w Polsce i w Europie.
Złotowski Bieg Zawilca
Nowa galeria Złotowski Bieg Zawilca została dodana do albumu fotograficznego
Wspaniała pogoda i sportowe emocje towarzyszyły uczniom Szkoły Podstawowej nr 1 podczas tegorocznego Biegu Zawilca. Uczniowie wystartowali we wszystkich kategoriach wiekowych od 1 do 8klasy, wykazując się ogromną determinacją. Na mecie na każdego czekały pamiątkowe medale oraz zasłużona duma z pokonania własnych słabości. 📍 SP1 udowodniła, że sport to nasza pasja
Godziny dzwonków
Wtorek 23.06.2026Kalendarz
- brak danych