Nowa galeria Sukcesy uczniów „Jedynki” w Międzyszkolnych Konkursach Ortograficznym i Kaligraficznym! 🏆🖋️ została dodana do albumu fotograficznego
Ósmego maja uczniowie złotowskiej „Jedynki” wzięli udział w zorganizowanych w Szkole Podstawowej nr 2 w Złotowie, Międzyszkolnych Konkursach: Ortograficznym o tytuł Mistrza Ortografii oraz w Kaligraficznym o tytuł Mistrza i Wicemistrza Kaligrafii. 📝Tytuły Mistrzów Ortografii zdobyli uczniowie: • Zuzanna Głagolska, kl. IIIa • Alicja Chuchrak, kl. IVb • Filip Kowalski, kl. VIa 📝Tytuł Wicemistrza kaligrafii zdobył Filip Sikora kl. Ib Dyplomy za udział oraz upominki otrzymali wszyscy uczestnicy zmagań konkursowych. Serdecznie GRATULUJEMY i ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!🥳