23 października 2021r. odbył się Szkolny Konkurs Plastyczny dla klas I-III "Jesień w przyrodzie". W konkursie wzięło udział po dwóch reprezentantów z każdej klasy. Dzieci bardzo ciekawie przedstawiły temat konkursu. Prace są utrzymane w szerokiej, jesiennej gamie barw. Uczniowie zastosowali różne techniki plastyczne, najczęściej technikę kolażu wykorzystując materiały przyrodnicze, plastelinę, farby, pastele, krepę i kredki. Nagrodzone prace można oglądać na wystawie na I piętrze szkoły.
Konkurs przygotowały i przeprowadziły Julita Wiebskowska i Bernadeta Jaskólska.
Wyniki konkursu:
- klasy pierwsze
I miejsce Alicja Chuchrak 1b
II miejsce Greta Opioła 1b
III miejsce Filip Proń 1a
wyróżnienie Lena Ryczek 1a
- klasy drugie
I miejsce Stanisław Ćwiszewski IIb
II miejsce Lena Martyn 2a
III miejsce Julia Adler 2b
wyróżnienie Martyna Wiese 2a
- klasy trzecie
I miejsce Helena Czosnowska 3a
II miejsce Urszula Wojciechowska 3b
III miejsce Nikola Szczepaniak 3a
wyróżnienie Julia Dercz 3b