Nowa galeria Wolontariusze z Jedynki na Festynie CIS została dodana do albumu fotograficznego
Wolontariusze z Jedynki wraz z opiekunami 24 maja br. uczestniczyli w imprezie pod nazwą Festyn CIS. Prowadzili ciekawe gry i konkurencje oraz pomogli przy ustawieniu i składaniu namiotów i stołów. To wspaniała okazja, by poznać osoby niepełnosprawne i razem z nimi się bawić. Następne takie spotkanie już za rok!