Nowa galeria Disc golfowa przygoda klasy 2a! została dodana do albumu fotograficznego
13 czerwca w piękny, słoneczny dzień, uczniowie klasy 2a wybrali się na niezapomnianą wycieczkę na pole do gry w disc golfa, zlokalizowane przy Promenadzie. Wyjście było możliwe dzięki tacie Amelki, panu Mateuszowi Marciniakowi, który z ogromnym zaangażowaniem zorganizował dla dzieci sportowe atrakcje. Podczas zabawy uczniowie mieli okazję poznać zasady gry w disc golfa, doskonalić celność rzutów oraz spędzić czas aktywnie na świeżym powietrzu. Na zakończenie tego radosnego dnia czekała na wszystkich wyjątkowa niespodzianka – babcia Amelki przygotowała domową drożdżówkę, która smakowała wyśmienicie! Dziękujemy rodzinie Amelki za wspaniałą inicjatywę, serdeczność i wspólne chwile pełne uśmiechu!