• Szkolny Konkurs Plastyczny

• Nowa galeria Szkolny Konkurs Plastyczny została dodana do albumu fotograficznego

W piątek 17 listopada odbył się Szkolny Konkurs Plastyczny. Udział w nim wzięło 16 uczniów klas 1-3. Wszystkie prace były wspaniałe, dlatego jury w składzie Julita Wiebskowska i Daniela Manikowska miało ogromny problem z wyłonieniem zwycięzców. Po burzliwych obradach udało się wybrać najlepszych. 1 miejsce zdobyła - Lena Mechelewska z klasy 1c 2 miejsce zdobył Filip Proń z klasy 3a 3 miejsce zdobyła Krystyna Plak z klasy 2b Wyróżnienia zdobyli: Karolina Sakowicz z klasy 1a Lena Pachciarek z klasy 2c Kacper Kot z klasy 3a. Te osoby zakwalifikowały się do kolejnego etapu, czyli Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 2 w Złotowie. Wszystkim uczestnikom wręczono nagrody i upominki. Gratulacje.

• Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym

• Nowa galeria Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym została dodana do albumu fotograficznego

17.11.2023r. w Sławianowie odbyły się zawody tenisa stołowego. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy piątej Zuzanna Kosecka oraz Zuzanna Adler. Ostatecznie drużyna SP1 zajęła II miejsce ulegając starszym koleżankom ze Szkoły Podstawowej nr 3 ze Złotowa. Bardzo dobra gra młodych tenisistek zaowocowała awansem na zawody rejonowe. Obie uczennice na co dzień trenują u Pana Henryka Rogali w złotowskim klubie tenisa stołowego. Gratulujemy.

• Spaghetti bolognese

• Nowa galeria Spaghetti bolognese została dodana do albumu fotograficznego

#laboratoriaprzyszlosci Spaghetti bolognese to hit smakowy kolejnych zajęć kulinarnych. Okazało się, że to prosta i smaczna potrawa, która już na zawsze zagości na stołach małych kucharzy.

• Niezwykła lekcja historii

• Nowa galeria Niezwykła lekcja historii została dodana do albumu fotograficznego

Uczniowie klas 5, podczas lekcji historii, przenieśli się do starożytnego świata mitów i bogów greckich. Zeus, Afrodyta, Posejdon, Hades, Atena i inni bogowie opowiedzieli jak wygląda ich życie na Olimpie, jakimi dziedzinami życia się opiekują oraz posilili się nektarem i ambrozją (napojem i pokarmem zapewniającym nieśmiertelność). Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością i kreatywnością! Podziękowania należą się również rodzicom, którzy pomogli przygotować boskie stroje.

• Spotkanie z fizjoterapeutą

• Nowa galeria Spotkanie z fizjoterapeutą została dodana do albumu fotograficznego

8 listopada klasę 1a odwiedził tata uczennicy, który pracuje jako fizjoterapeuta. Pan Piotr pokazał i wyjaśnił dzieciom zasady prawidłowego siedzenia, noszenia plecaków oraz zademonstrował kilka ćwiczeń wzmacniających mięśnie oraz korygujących postawę. Dziękujemy za tą cenną lekcję.

• Stylista, kiper, barber - poznajemy zawody.

• Nowa galeria  Poznajemy zawody - stylista, kiper, barber została dodana do albumu fotograficznego

Klasa 4b odwiedziła dziś Bibliotekę Pedagogiczną w Złotowie, by wziąć udział w zajęciach pod tytułem: „Stylista, kiper, barber....Poznajemy zawody". Jak widać na załączonych zdjęciach zabawy było co niemiara.