• O ZŁOŚCI SŁÓW KILKA

• Nowa galeria O ZŁOŚCI SŁÓW KILKA została dodana do albumu fotograficznego

Dwunastego stycznia w ramach cyklu zajęć uczniowie klasy II A mieli kolejną okazję do poszerzenia wiedzy o emocjach które może odczuwać każdy z nas. Tematem tej edycji zajęć była ZŁOŚĆ. Warsztaty zostały przeprowadzone w oparciu o kilka zabaw edukacyjno- poznawczych pozwalających na rozpoznanie i zdefiniowanie złości. Uczniowie chętnie podawali przykłady sytuacji, które mogą rozzłościć młodego człowieka. Na koniec powstała mapa myśli- „Nasze sposoby na złość”.

• Trzej Królowie w Złotowie

• Nowa galeria Trzej Królowie w Złotowie została dodana do albumu fotograficznego

Po raz kolejny w naszym Złotowie dnia 6 stycznia 2024r. odbył się Orszak Trzech Króli. Na Placu Paderewskiego nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu plastycznego pt. „Trzej Królowie w Złotowie”. Prace oceniano w czterech kategoriach wiekowych: KAT.1 – dzieci przedszkolne, KAT.2 – klasy I-III, KAT.3 – klasy IV-VI KAT.4 – klasy VII-VIII Wśród nagrodzonych znaleźli się również i nasi uczniowie: - Stanisław Tetzlaff - dyplom za udział - Krystyna Plak - wyróżnienie - Lilianna Siłuch - II miejsce w kategorii dzieci klas 1-3 - Laura Somertag - I miejsce w kategorii dzieci klas 7-8 -Michalina Bronk- I miejsce w kategorii dzieci klas 4-6 - Lena Cierniak - II miejsce w kategorii dzieci klas 4-6 Serdecznie wszystkim gratulujemy.

• Noworoczny Turniej Halowej Piłce Nożnej

• Nowa galeria Noworoczny Turniej w Halowej Piłce Nożnej została dodana do albumu fotograficznego

II miejsce zajęła reprezentacja naszej szkoły w 1 Noworocznym Turnieju w Halowej Piłce Nożnej. Gospodarzem turnieju było Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie, a dokładnie klasa pierwsza Liceum Sportowego. Warto nadmienić, ze w składzie tej drużyny jest wielu naszych absolwentów. Ponad to zagrały Szkoła Podstawowa Nr 3 w Złotowie oraz Szkoła Podstawowa Nr 2 z Jastrowia. Po bardzo dobrej grze całego zespołu zajmujemy II miejsce !!! Wyniki naszej reprezentacji: 1LS - SP1 5:0 SP1 - SP3 6:2 SP1- SP2 7:1 Królem strzelców z 8 bramkami został Szymon Grygiel z 8a Zagrali również Antek Kapłanowski, Alan Nerlich, Michał Wrzeszcz, Bryan Sowa, Tomasz Adamczuk, Szymon Tomasz i Maciej Augustyn.

• Szkolne Jasełka

• Nowa galeria Szkolne Jasełka została dodana do albumu fotograficznego

Tradycją naszej szkoły są szkolne jasełka. Wszyscy uczniowie mieli możliwość obejrzenia tego wspaniale przygotowanego przez swoich kolegów spektaklu.

• Świąteczna wycieczka klasy Ia

• Nowa galeria Świąteczna wycieczka klasy Ia została dodana do albumu fotograficznego

20 grudnia 2023r. klasa 1a udała się Osieka, aby poczuć atmosferę zbliżających się Świąt. Uczniowie uczestniczyli w prelekcji o zwyczajach bożonarodzeniowych, oglądali świąteczne aranżacje wnętrz chałup a także przygotowali pierniki według ludowego przepisu z Krajny. Niezwykle ciekawa okazała się także przejażdżka bryczką oraz wizyta Gwiazdora. Wszyscy wrócili szczęśliwi i zadowoleni.

• Świąteczna wycieczka klas Ib i Ic

• Nowa galeria Świąteczna wycieczka klas Ib i Ic została dodana do albumu fotograficznego

14.12.2023 klasy Ib i Ic wybrały się na wycieczkę do wioski Mikołaja w Solcu Kujawskim. Dzieci wykonały wspaniałe lampiony, zwiedziły muzeum epoki lodowcowej, podziwiały Polskę w miniaturze, zjeżdżały na snowtubingu, obejrzały seans 4d oraz spotkały się z Świętym Mikołajem. To był dzień pełen wrażeń.

• Gwiazdkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

• Nowa galeria Gwiazdkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt została dodana do albumu fotograficznego

18.12.2023r reprezentacja naszej szkoły w piłce siatkowej, wzięła udział w Gwiazdkowym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt w Osieku. Oprócz młodych siatkarek ze złotowskiej "jedynki" do rywalizacji przystąpiły dziewczęta SP z Szamocina i gospodynie turnieju SP z Osieka. Po bardzo zaciętych i wyrównanych spotkaniach I miejsce przypadło SP nr 1 ze Złotowa, II miejsce SP z Osieka i III miejsce dla SP z Szamocina. Cały turniej przebiegał w bardzo sympatycznej i miłej atmosferze. Na zakończenie rozgrywek wszystkie zespoły odebrały z rąk pani dyrektor szkoły pamiątkowe statuetki, dyplomy, medale oraz słodkie niespodzianki. W złotowskim zespole wyróżniona została Zuzanna Kopczyk. Duże słowa uznania i gromkie oklaski dla całego zespołu. Gratulacje.